Grupy komunijne

Serdecznie zapraszamy do współpracy grupy komunijne. Od ponad trzydziestu lat obsługujemy setki grup, oferując szeroki wybór strojów i dodatków komunijnych.

Oferujemy dwa rodzaje sprzedaży:

  1. Sprzedaż bezpośrednia (dojazd, pomiar, dostawa)

Po zgłoszeniu grupy (możliwe telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy), umawiamy się na spotkanie i przyjeżdżamy do wskazanego przez organizatora miejsca. Podczas spotkania prezentujemy nasze stroje i dodatki, aby każdy mógł na własne oczy zapoznać się z naszą ofertą. Po wyborze strojów dokonujemy osobistego pomiaru każdego dziecka.

Podczas pomiaru pobieramy zadatek w następujących wysokościach:

  • 50 zł na strój dla chłopca
  • 100 zł na strój dla dziewczynki

Po wykonaniu strojów umawiamy się na kolejne spotkanie i dostarczamy gotowe stroje w wybrane miejsce, gdzie każde dziecko ma możliwość przymierzenia i sprawdzenia, czy wszystko jest w porządku. Jeśli konieczna jest jakaś poprawka, zaznaczamy ją na miejscu i zabieramy strój do dalszych poprawek. Cena dla sprzedaży bezpośredniej jest ostateczna i obejmuje nasze przyjazdy oraz ewentualne poprawki. Działamy na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy!

Uwaga! Przyjęliśmy zasadę, że standardowo obsługujemy grupy powyżej 10 osób. Jeśli grupa jest mniejsza, nasz przyjazd jest możliwy, ale grupa musi dostosować się do proponowanych przez nas terminów. Zastrzegamy sobie również prawo do rezygnacji z zlecenia, jeśli po przyjeździe liczba zmierzonych dzieci będzie mniejsza niż 5. Realizacja zamówienia dla tak małej grupy wiąże się z jednorazową opłatą dodatkową w wysokości 300 zł płatną najpóźniej w dniu spotkania.

  1. Sprzedaż wysyłkowa

Prosimy o wypełnienie formularza lub przesłanie jego kopii drogą mailową lub tradycyjną pocztą. Po złożeniu zamówienia, stroje zostaną wysłane kurierem na wskazany adres. Płatność może odbyć się przy odbiorze przesyłki lub poprzez przelew na nasze firmowe konto przed wysyłką strojów. W przypadku grupowych zamówień wysyłkowych, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzyskania cennika dla tego typu zamówienia.