Galeria

Stroje komunijne

Dzień Pierwszej Komunii Świętej stanowi wyjątkową okazję zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodzica. W pracowni Duber od momentu jej założenia w 1990 roku koncentrujemy się na tworzeniu strojów komunijnych, które stanowią wyjątkowe dopełnienie tego szczególnego dnia. Nasza oferta obejmuje ponad 70 różnych wzorów alb komunijnych i sukienek, a także ponad 20 strojów liturgicznych dla chłopców. Kolekcje dla dziewczynek zostały podzielone na trzy kategorie: sukienki komunijne, alby komunijne oraz alby w stylu sukienkowym. W naszych kolekcjach mogą Państwo znaleźć zarówno klasyczne modele, jak i te o nieco bardziej nowoczesnym charakterze.

Alby komunijne chłopięce
Alby komunijne sukienkowe
Klasyczne alby komunijne dla dziewczynki

Sukienki komunijne

W ofercie sukienek komunijnych Duber można znaleźć różnorodność stylów. Przykłady to sukienki takie jak Amelka, Zosia czy Emma, które są charakteryzowane przez cięcia redingote, dodając im lekkości. Natomiast sukienki typu Pati, Klara czy Gabi, to kolekcja sukienek odcinanych w pasie. Sukienki komunijne z tej kolekcji zdobione są szyfonem lub tiulem, nadając im nowoczesny styl księżniczki. Natomiast sukienka Wiola jest nieodłącznie związana z kontrafałdami.

Dziewczynka w sukience komunijnej z tiulową spódnicą w wzór groszki. Sukienka posiada delikatny rękawek, który dodaje jej uroku. Sukienka jest ozdobiona pięknymi, delikatnymi aplikacjami, które pięknie podkreślają jej urok. Obraz przedstawia dziewczynkę w urokliwej sukience komunijnej. Spódnica sukienki wykonana jest z tiulu w wzór groszków, a jej wyjątkowość podkreśla delikatny rękawek. Sukienka jest również ozdobiona pięknymi aplikacjami, które dodają jej wyjątkowego uroku. Odkryj magię i elegancję tego stroju komunijnego dla dziewczynki.
Sukienka komunijna TOSIA